Dovolenka v Tatrách

najkrajšia slovenská dovolenka

Chata Alpina 2

Chata Alpina 2 (GPS: N49°8'55.129'', E20°17'12.065'') sa nachádza v hotelovej časti Starej Lesnej, 2 km od Tatranskej Lomnice. Je umiestnená v lesíku na tichom mieste 100 m od hotela Horizont.
Na poschodí chaty sa nachádza 5 izieb s kapacitou 10 lôžok a 4 prísteliek. Každá izba je vybavená kúpeľňou a toaletou. V prízemí sa nachádza 2-izbový apartmán s kapacitou 4 lôžok a 2 prísteliek. Každá izba apartmánu má vlastnú kúpeľňu s toaletou a minikuchyňku s chladničkou. Vo väčšej miestnosti sa nachádza krb a satelitná TV.
Izby sú vkusne zariadené. V chate je kompletne vybavená kuchyňa s chladničkou a plynovým sporákom, jedáleň a spoločenská miestnosť s barom a satelitnou televíziou. Chata je otvorená celoročne a je vybavená ústredným kúrením.
V blízkosti chaty je altánok s posedením a ohnisko na opekanie.
Cena ubytovania v dvojlôžkovej izbe je 12 Eur/noc za osobu, prístelka 7 Eur/noc za osobu. Chatu prenajímame aj vcelku v cene 173 Eur/noc. Pri ubytovaní presahujúcom 5 nocí poskytujeme zľavu.

Personál penziónu ORION a chát Alpina 1 a 2 Vám poskytne komplexné informácie o regióne Vysokých Tatier. Hovoríme anglicky, nemecky, poľsky  a rusky.  

Šťastné a veselé!